Geometrické tvary pomocí evropské a japonské vazby

Jaroslava Kavalírová
06.02.2024 09:17

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Geometrické tvary pomocí evropské a japonské vazby“ se naučíte vytvářet krásné geometrické tvary pomocí technik evropské a japonské vazby. Tato lekce je součástí kurzu „Chainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování)“ vedeného lektorkou Jaroslavou Kavalírovou.

V kurzu se naučíte různé techniky výroby šperků z drátků a korálků, včetně vazeb jako japonská kytička, perská vazba, keltská růže, vazba Helm Chain a European 4in1. Budete také tvořit profesionální řetízky a geometrické tvary pomocí evropské a japonské vazby.

Kurz „Chainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování)“ je zaměřený na vytváření originálních šperků z drátků a korálků, které budou jedinečné a odrazem vaší osobnosti. Kurz obsahuje návody na různé techniky kroužkování, které můžete použít na výrobu šperků s různými vazbami a tvary.

Lektorka Jaroslava Kavalírová, známá také jako Jája nebo Tabytha, vám v kurzu předvede postup tvorby šperků z drátků, korálků a hliníkových kroužků. Budete mít možnost zapojit svoji fantazii a vytvářet vlastnoručně vyrobené šperky, které potěší nejen vás, ale i vaše blízké.

Připojte se k online video lekci „Geometrické tvary pomocí evropské a japonské vazby“ a objevte kouzlo techniky kroužkování a výroby originálních šperků z drátků a korálků.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu