Fractional Shares

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:27
Fractional Shares
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu “Investiční angličtina” s Jaroslavem Konvičkou se budeme zabývat popisem a použitím výrazu “Fractional Shares”.

Během této lekce se dozvíte, co přesně tento výraz znamená a jak ho správně používat v kontextu investování. Jste-li začínajícím investorem nebo se chystáte investovat své peníze, je důležité, abyste měli povědomí o anglických pojmech, které se v této oblasti používají často.

V kurzu “Investiční angličtina” se naučíte používat pojmy z oblasti investic, které by měl znát každý investiční začátečník. Kurz obsahuje nejen vysvětlení jednotlivých termínů, ale také jejich použití v anglických větách.

Lektor Jaroslav Konvička vám představí vybrané anglické termíny a pomocí konkrétních vět vám ukáže, jak je správně použít v praxi. V lekci “Fractional Shares” se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tomto výrazu a jeho významu v investiční oblasti.

Nebudete jen pasivně poslouchat, ale budete se aktivně zapojovat do procesu učení. Na konci lekce můžete otestovat své znalosti a získat tak jistotu ve správném používání výrazu “Fractional Shares”.

Tato lekce je neodmyslitelnou součástí kurzu “Investiční angličtina”, který vám pomůže porozumět a správně používat anglické pojmy z oblasti investic. Lektor Jaroslav Konvička vás provede klíčovými koncepty a termíny, které se běžně používají na akciových trzích, v makroekonomice a světě kryptoměn. Po absolvování kurzu budete schopni snadno komunikovat a porozumět anglickým výrazům týkajícím se investic.

Vstoupit do kurzu

Reklama