Reklama

Fotoaplikace, které nesmí ve vašem telefonu chybět – verze pro iPhone

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:36
Fotoaplikace, které nesmí ve vašem telefonu chybět – verze pro iPhone
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se budeme věnovat fotoaplikacím pro iPhone, které rozhodně nesmí ve vašem telefonu chybět. Naším cílem je vám přiblížit aplikace, které jsou skutečně užitečné při focení a pomocí kterých můžete dosáhnout skvělých výsledků.

Měl jsem možnost vyzkoušet stovky aplikací, které mne stály hodně peněz. Bohužel, většina z nich byla zklamáním a nebyla vůbec použitelná pro focení. Nicméně, mezi nimi jsem našel opravdové poklady, které mi při fotografování hodně pomohly. V této lekci vám je představím a ukážu, jak je používat.

Tato lekce je součástí kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem”, který vám otevře oči a ukáže vám, jak využít potenciál vašeho mobilního telefonu při focení. Kurz je veden zkušeným fotografem Josefem Cvrčkem, který vám napomůže vytvořit ohromující snímky pomocí vašeho mobilu.

Při absolvování kurzu se naučíte pracovat s kompozicí, využívat přirozené světlo, zvládat technické aspekty mobilní fotografie a zpracovávat a upravovat fotografie přímo ve svém telefonu. Kromě toho se dozvíte, jak řešit běžné problémy při focení a jak vytvořit specifické fotografie včetně portrétů, makra a nočních snímků. Taktéž se seznámíte s etickými zásadami při focení mobilem a budete mít možnost najít inspiraci pro své vlastní fotky.

Focení mobilem je dnes stále populárnější a díky neustálému vývoji technologie jsou mobilní fotoaparáty schopné zachytit fantastické snímky. Ale aby byly vaše fotky skutečně vynikající, je důležité vědět, jak je pořídit. Tento kurz vám poskytne veškeré znalosti a dovednosti, abyste mohli své fotky zlepšit a dosáhnout profesionálních výsledků.

Přijďte se podívat na videolekci zaměřenou na fotoaplikace pro iPhone a objevte, jak mohou tyto aplikace zlepšit vaše fotografování.

Vstoupit do kurzu

Reklama