Foto příslušenství, které sám používám, a které pomůže i vám.

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:36

Vstoupit do kurzu

V lekci „Foto příslušenství, které sám používám, a které pomůže i vám“ se budeme věnovat praktickým tipům a trikům, které vám pomohou pořizovat lepší fotografie pomocí mobilního telefonu. Ukážu vám, jaké příslušenství používám já, abych dosáhl co nejlepších výsledků. Zjistíte, kde můžete tato pomůcky sehnat a zda mají smysl i pro vás.

Lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který je veden fotografem a lektorem Josefem Cvrčkem. V kurzu se dozvíte, jak efektivně využít potenciál mobilního telefonu při fotografování. Naučíte se pracovat s kompozicí, přirozeným světlem, technickými aspekty mobilní fotografie a aplikacemi pro úpravu fotografií. Řešit budeme i specifické žánry fotografie, jako je portrétní fotografie, makro nebo noční fotografování.

Dnešní mobilní telefony mají velmi kvalitní fotoaparáty, které se nemusí skrývat za tradičními fotoaparáty. Pro dosažení skvělých výsledků je však důležité vědět, jak s těmito zařízeními pracovat. Fotografický kurz vám pomůže vyhnout se běžným chybám a naučit se správně nastavit váš telefon pro co nejlepší fotografování.

Přijďte si zdarma pustit prvních sedm lekcí tohoto online kurzu fotografování a objevte, jak můžete i s mobilem pořizovat skvělé fotografie.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu