Focení v modré hodince

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:34
Focení v modré hodince
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Focení v modré hodince” je součástí videokurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem”. Tento díl je určen zejména pro fotografy, kteří se rádi věnují focení krajiny. Josef Cvrček, zkušený fotograf a lektor, vám v této lekci ukáže, jak využít úchvatné světlo modré hodinky pro vytváření ohromujících snímků krajiny.

V rámci kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem” se dozvíte všechno potřebné k tomu, abyste uměli naplno využít potenciál vašeho telefonu při focení. Kurz vás seznámí se základními principy mobilní fotografie, technickými aspekty, aplikacemi a nástroji, které můžete pro fotografování využít, a postupy při zpracovávání a úpravách fotografií. Získáte také cenné rady a tipy, jak řešit běžné problémy, které se při focení mobilem mohou vyskytnout.

Lekce “Focení v modré hodince” je skvělou příležitostí k tomu, abyste se naučili využívat tajemství tohoto specifického světla při fotografování krajin. Připojte se ke kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem” a objevte nové možnosti, které vám váš telefon může poskytnout při zachytávání krásy okamžiku.

Vstoupit do kurzu

Reklama