Focení detailů z vás udělá profi fotografy.

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:32

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Focení detailů z vás udělá profi fotografy“ se dozvíte, jak fotit dokonalé detaily, které vám pomohou posunout vaše fotoalba na mnohem vyšší úroveň. Málokdo totiž fotí i detaily a právě tato dovednost je tím hlavním rysem, který odlišuje profi fotografa od amatéra.

V rámci této lekce se naučíte, jak zachytit naprosto dokonalé detaily a jak vytvářet ohromující snímky pomocí vašeho mobilního telefonu. Tato lekce je součástí kurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“, který vás provede tajemstvími mobilní fotografie a pomůže vám naplno využít potenciál vašeho telefonu.

Kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ je zaměřen na všechny, kteří chtějí využít potenciál svého mobilního telefonu a naučit se vytvářet špičkové fotografie. Kurz vám pomůže porozumět technickým a kompozičním aspektům mobilní fotografie, naučí vás pracovat s přirozeným světlem a stínem a seznámí vás s různými aplikacemi a nástroji, které lze pro fotografování využít.

Další témata kurzu zahrnují zpracovávání a úpravu fotografií, práci s barvami, kontrasty a světlem, řešení běžných problémů při focení, jako jsou roztřesené fotky či fotografování v protisvětle, a také specifické žánry fotografie, jako je portrétní a makro fotografie, focení v noci nebo cestovatelská fotografie. Kurz vám také ukáže, jak správně organizovat a ukládat fotografie a seznámí vás s etickými zásadami při focení mobilem.

Většina lidí si myslí, že žádné kurzy focení nepotřebují, zejména pokud používají k fotografování jen svůj mobilní telefon. Nicméně, tento kurz vám pomůže vyvarovat se běžných chyb a naučí vás využít potenciál mobilních fotoaparátů a dosahovat fantastických výsledků. Mobilní fotoaparáty jsou dnes technicky velmi pokročilé a dokážou zachytit neuvěřitelně kvalitní snímky, ale je důležité vědět, jak na to. A právě to se naučíte v tomto kurzu.

Kurz „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ je veden zkušeným fotografem a lektorem fotografických kurzů Josefem Cvrčkem. S jeho radami a tipy se naučíte vyhnout se běžným chybám při focení a dosáhnout profesionálních výsledků. Pokud chcete mít nádherné vzpomínky na nejdůležitější chvíle svého života, připojte se k tomuto kurzu a objevte svou schopnost vytvářet úžasné fotografie pouze s pomocí svého mobilního telefonu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu