ETF
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce ETF je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. V této lekci se dozvíte, co znamená výraz “ETF” a jak ho správně používat.

Kurz “Investiční angličtina” slouží jako anglicko-český videoslovník pro výrazy z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Je vhodný pro začínající investory, kteří se chtějí naučit používat anglické výrazy z oblasti investic.

V každé lekci kurzu je obsaženo vysvětlení anglických pojmů Jaroslavem Konvičkou a jejich použití v anglických větách, které jsou pečlivě vybrány a upraveny, aby bylo možné pochopit jejich význam a použití v praxi.

Tištěný popis kurzu:

Kurz Jaroslava Konvičky „Investiční angličtina” vám poslouží jako anglicko-český videoslovník těch nejčastěji používaných výrazů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn.

Pokud se chystáte investovat své peníze, pravděpodobně se také potřebujete zorientovat v anglických pojmech, které jsou v současné době používány mnohem častěji než dříve.

V kurzu „Investiční angličtina” se naučíte používat pojmy z oblasti investic, které by měl znát každý začínající investor.

V kurzu se naučíte:
– co jednotlivé anglické pojmy znamenají
– jak správně používat pojmy z oblasti investic
– jak funguje kryptoměnová peněženka
– jak si vyzkoušet obchodování nanečisto

Každá lekce má dvě části. V té první Jaroslav Konvička vysvětlí, co konkrétní termíny znamenají. Ve druhé části vám ukáže jejich použití na anglických větách, které pro vás pečlivě vybral a přizpůsobil tak, abyste viděli, jak pojem použít v praxi, a lépe pochopili jeho význam.

Dozvíte se například, co je to stock split, buyback nebo jak funguje kryptoměnová peněženka.

A kromě toho vám lektor v poslední lekci názorně ukáže nákup akcií ve virtuálním portfoliu, které si můžete také vyzkoušet. Odkaz na něj najdete v popisku posledního videa.

[zdroj: Investiční angličtina – ETF]

Vstoupit do kurzu

Reklama