Dynamická kompozice – lavírovaná perokresba

Hana Danková
05.02.2024 23:58

Vstoupit do kurzu

V lekci „Dynamická kompozice – lavírovaná perokresba“ se budeme věnovat dynamice kompozice v urban sketchingu. Společně s lektorkou Hanou Dankovou se podíváme na to, jak přidat světlo a stíny do našich skic pomocí lavírování.

Tato lekce je součástí kurzu „Kreslení technikou urban sketching“, který vás provede světem moderní výtvarné techniky. Urban sketching je rychlá a autentická forma kresby přímo v terénu, která vám umožní zachytit unikátní atmosféru daného okamžiku. Kurz vás naučí kreslit podle skutečnosti, zvládat různé perspektivy, pracovat s různými pomůckami a kombinovat techniky.

Po absolvování kurzu budete schopni tvořit své vlastní obrázky ve stylu urban sketchingu a objevíte nový způsob, jak se vyjádřit pomocí kresby a malby. Ať už jste začátečníci nebo pokročilí kreslíři, kurz s Hanou Dankovou vás určitě obohatí a přinese nové zážitky.

Pokud se chcete dozvědět více o kurzu „Kreslení technikou urban sketching“ a objevit další zajímavé techniky a tipy, nezapomeňte si přečíst plný popis kurzu. Těšíme se na vás!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu