Duté tvary

Jana Veselá
06.02.2024 09:13

Vstoupit do kurzu

Ve videolekci s názvem „Duté tvary“ se dozvíte, jak tvořit duté tvary při výrobě stříbrných šperků. Tato lekce je součástí kurzu „Výroba stříbrných šperků“, který vede lektorka Jana Veselá.

Kurz se zaměřuje na práci s unikátním materiálem Art Clay Silver, který je vhodný pro výrobu šperků. V kurzu se naučíte pracovat s tímto materiálem, seznámíte se s potřebnými pomůckami a technikami zpracování. Naučíte se také vytvářet prsteny, talismany a duté tvary. Získáte znalosti o smaltování a usazování kamenů.

Art Clay Silver je modelovací hmota, která se díky speciální technologii promění ve stříbrný poklad. Tato hmota se modeluje jako klasická hlína, může se nanášet štětcem, stříhat nůžkami nebo tvarovat různými tvořítky. Po vypálení se ze hmoty vyloupe ryzí stříbro. K vypálení není potřeba žádné speciální nářadí, stačí sporák nebo pec.

Kurz „Výroba stříbrných šperků“ je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Lektorka Jana Veselá vás provede všemi potřebnými kroky a naučí vás vytvořit si vlastní originální šperky. Buďte kreativní a vytvořte si unikátní a jedinečné šperky s pomocí tohoto kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu