DRUHÝ STROM – tečkování koruny

Lucia Čapková
06.02.2024 00:04
DRUHÝ STROM – tečkování koruny
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “DRUHÝ STROM – tečkování koruny” budete pokračovat v práci na vašem obrazu pomocí tečkování koruny stromu a prvních postranních mandalek. Lekce je součástí kurzu “Tečkovaný strom života”, který vám představí lektorka Lucia Čapková.

Kurz vás provede celou technikou malování tečkováním od začátku do konce, a to takovým způsobem, že si tuto relaxační a pohodovou formu tvoření okamžitě zamilujete. V případě, že jste již absolvovali kurz “Tečkovaná mandala” s Lucií, tak se můžete těšit na další kreativní výzvu. Jestliže jste však kurz ještě neabsolvovali, nevadí, protože kurz “Tečkovaný strom života” je vhodný pro začátečníky i pokročilé umělce.

Kurz “Tečkovaný strom života” obsahuje 5 projektů, ve kterých si společně s Lucií Čapkovou naplno vytvoříte 5 obrazů od začátku do konce. Postupně se naučíte principy tvorby tečkovaných stromů, stejně jako obecné principy tvorby tečkovaných obrazů, aby si každý z vás mohl namalovat tečkovaný obraz dle vlastních představ. Všechny obrazy v kurzu jsou doplněny o tečkovanou mandalu.

Kurz je rozdělen na 5 projektů, jejichž rozměry se postupně zvětšují od nejmenšího s plátnem o rozměrech 30 x 20 cm až po největší s rozměry plátna 70 x 70 cm. Lucie Čapková vám ukáže, jak si připravit štětce pro tečkování, jak jednoduše najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jaké barvy použít a jak si je správně připravit, a také jak si doma připravit černé plátno. A aby vám výsledek vašeho tečkovaného obrazu vypadal skvěle, Lucie vás provede správným postupem tečkování.

Technika malování tečkováním je velmi populární, protože ji zvládne i úplný začátečník a nevyžaduje velké investice do pomůcek. Výsledné obrazy jsou velmi efektní a mohou sloužit jako skvělé vlastnoručně vyrobené dárky pro vás i vaše blízké.

V kurzu se dozvíte také, jak si připravit štětce pro tečkování, jak jednoduše najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jaké barvy použít a jak si je správně připravit, a také jak správně tečkovat, aby výsledek vypadal úžasně.

Kurz “Tečkovaný strom života” obsahuje videolekce, ve kterých vám Lucia Čapková ukáže krok za krokem, jak vytvořit každý projekt. Můžete se tak učit v pohodlí vašeho domova a ve svém vlastním tempu.

Pokud tedy hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, určitě vyzkoušejte kurz “Tečkovaný strom života” s Lucií Čapkovou a vytvořte si krásné obrazy a uvolnění při relaxačním tvoření.

Vstoupit do kurzu

Reklama