Reklama

DRUHÝ STROM – podbarvení mandaly

Lucia Čapková
06.02.2024 00:03
DRUHÝ STROM – podbarvení mandaly
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Druhý strom – podbarvení mandaly” se zaměříme na podbarvení části středové mandaly na druhém obrazu. Tato lekce je součástí kurzu “Tečkovaný strom života” vedeného lektorkou Lucií Čapkovou.

Kurz “Tečkovaný strom života” je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Obsahuje celkem 5 projektů, ve kterých se naučíte nejen principy tvorby tečkovaných stromů, ale i obecné principy tvorby tečkovaných obrazů. Lucia vám krok za krokem ukáže, jak vytvořit každý projekt.

V lekci se dozvíte, jak si připravit štětce pro tečkování, jak najít střed kulatého plátna, jaké barvy použít a jak je správně připravit, jak si připravit černé plátno a jak správně tečkovat, aby výsledek vypadal úžasně.

Technika malování tečkováním je populární a snadno se naučitelná. Obrazy vytvořené touto technikou jsou efektní a mohou posloužit jako originální dárky. Kurz vám umožní nejen relaxovat a uvolnit se, ale také zlepšit koncentraci a vytvořit nádherné obrazy, které budou ozdobou vašeho domova.

Pokud hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, určitě vyzkoušejte kurz “Tečkovaný strom života” s Lucií Čapkovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama