Druhy stimulace v reflexní terapii

Vstoupit do kurzu

V šestém díle našeho kurzu Reflexní terapie nohy se budeme věnovat druhům stimulace reflexních plošek. Naučíme se, jak správně a efektivně stimulovat tyto plošky na noze a získat tak maximální účinek.

Reflexní terapie je jednou z technik alternativní medicíny, která se zaměřuje na stimulaci reflexních plošek na noze. Tato terapie nám umožňuje pomocí jednoduchého působení na tyto plošky ovlivňovat jednotlivé orgány, systémy a tkáně v těle.

V kurzu Reflexní terapie nohy se učíme základy reflexologie a získáváme dovednosti, jak identifikovat reflexní plošky a správně je stimulovat. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková nás provede historií této techniky, vysvětlí kontraindikace reflexní terapie a podělí se o základní principy této metody.

V šestém díle se zaměříme na různé druhy stimulace reflexních plošek. Naučíme se, jak správně provádět tlak na plošky pomocí prstů a dlaní, jak působit na plošky masážními technikami nebo jak využít reflexní pásy a reflexní míčky.

Pokud vás zajímá reflexní terapie a chcete se naučit tuto účinnou terapii provádět, přihlaste se do našeho kurzu Reflexní terapie nohy. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková vás provede všemi důležitými informacemi a naučí vás praktické dovednosti reflexní terapie. Přijďte se dozvědět více o tomto fascinujícím způsobu ovlivňování zdraví pomocí jednoduchých technik reflexologie.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu