Druhá část zámku

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:14
Druhá část zámku
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V dnešní lekci se zaměříme na druhou část zámku, kterou připevníte na tělo kabelky. Naučíte se také, jak elegantně zamaskovat nožičky zámečku na vnitřní straně kabelky.

Tato lekce je součástí kurzu “Šití kožených kabelek” vedeného lektorkou Ivou Držmíškovou. Kurz vám umožní naučit se pracovat s pravou kůží a vyrobit si vlastní originální kabelku. V kurzu se dozvíte různé techniky, jako je krájení, lepení a sešívání kůže. Naučíte se také leštit hrany kůže, aby vypadaly profesionálně. Kromě toho se dozvíte, jak vyrobit praktický stojánek na mobil a pouzdro na karty.

Lektorka Iva Držmíšková vás provede postupem krok za krokem a poskytne vám mnoho užitečných tipů a triků, které vám usnadní práci s kůží. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ať už se zajímáte o šití kabelek jako koníček nebo byste rádi začali svůj vlastní byznys v oblasti módy.

Nebudete potřebovat žádné speciální nástroje nebo stroje, vše si můžete vyrobit doma. Na konci kurzu budete mít nejen vlastní kabelku, která vás potěší, ale také nové dovednosti a znalosti o šití kožených kabelek.

Takže pokud vás láká šití kožených kabelek a chcete se naučit tuto uměleckou dovednost, přidejte se k nám do kurzu “Šití kožených kabelek” a začněte tvořit svůj vlastní unikátní doplněk.

Vstoupit do kurzu

Reklama