Došití textilního řemene

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:15

Vstoupit do kurzu

Tato video lekce s názvem „Došití textilního řemene“ je součástí kurzu „Šití kožených kabelek“ vedeného lektorkou Ivou Držmíškovou. V tomto kurzu se naučíte pracovat s pravou kůží a získáte dovednosti v krájení, lepení a sešívání kůže. Lektorka vám ukáže, jak leštit hrany kůže, aby vypadaly profesionálně.

Ve video lekci „Došití textilního řemene“ se dozvíte, jak přesně přišít kožené dílky k řemeni. Tuto dovednost můžete následně využít při výrobě vlastních kabelek. Díky řetízku a popruhu na kabelce můžete svou kabelku přizpůsobit svému oblečení a měnit je podle potřeby.

Kromě toho, že se naučíte řemeslo práce s kůží, si v tomto kurzu také vyrobíte originální kabelku. Tentokrát bez nutnosti investovat do nákladného nářadí nebo sedlářských strojů. Pod videi najdete také šablony jednotlivých výrobků a seznam pomůcek s tipy, kde je zakoupit.

Celý kurz „Šití kožených kabelek“ vás provede krok za krokem tímto zajímavým řemeslem. Lektorka Iva Držmíšková vám prozradí spoustu tipů a triků, které vám usnadní práci s kůží a také uspoří nějaké peníze. Kromě toho si na jedné šabloně vytvoříte celou řadu originálních variant kabelek, které můžete využít nejen pro sebe, ale i jako originální dárek pro své blízké.

Navíc, v rámci kurzu se dozvíte, jak připevnit elegantní řetízek nebo vyrobit textilní popruh s koženým zakončením, který vaší kabelce dodá úplně jiný šmrnc. Kurz vám také poskytne informace o správné péči o koženou kabelku, abyste si mohli užívat jejího vzhledu po mnoho let. A pokud máte dceru, můžete si v kurzu vytvořit i kabelku pro ni.

Tato video lekce „Došití textilního řemene“ je jednou z mnoha lekcí v kurzu „Šití kožených kabelek“. Připojte se k lektorce Ivě Držmíškové a objevte krásu práce s pravou kůží a tvorbu vlastních originálních kabelek.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu