Dokonalá expozice – verze pro Android

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:29

Vstoupit do kurzu

V rámci videokurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ se v této lekci zaměříme na vytváření dokonalé expozice při fotografování prostřednictvím zařízení s operačním systémem Android. Tato lekce je součástí širšího kurzu, který vás provede tajemstvími mobilní fotografie a pomůže vám využít plný potenciál vašeho mobilního telefonu jako fotoaparátu.

V lekci „Dokonalá expozice – verze pro Android“ se dozvíte, jak nastavit expozici tak, aby vaše fotografie nebyly tmavé ani přesvícené. Tento díl vám ukáže, jak si s expozicí hrát tak, aby více vyhovovala vašim představám a abyste mohli fotografovat zcela podle svých požadavků. Naučíte se také fotit nádherné low-key a high-key fotografie přímo se svým mobilem.

Lekci „Dokonalá expozice – verze pro Android“ vám představuje zkušený fotograf a lektor fotografických kurzů Josef Cvrček. Josef vám předvede, jak vám může váš mobilní telefon pomoci vytvořit ohromující snímky a jakými funkcemi a nastaveními disponuje systém Android pro fotografování. Díky jeho radám a tipům budete mít expozici a osvětlení pod kontrolou a dosáhnete výsledků srovnatelných s profesionálními fotoaparáty.

Připojte se k nám na videokurzu „Jak fotit dokonalé fotky mobilem“ a naučte se vytvářet úžasné snímky přímo se svým mobilem. Vyberte si ideální expozici a přeměňte každý okamžik na výjimečnou fotografii.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu