Dividend Yield

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:29
Dividend Yield
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Dividend Yield” se budeme zabývat výrazem “Dividend Yield” a jeho správným použitím. Jaroslav Konvička v této lekci vysvětlí, co tento výraz znamená a jak ho správně aplikovat.

Tato lekce je součástí kurzu “Investiční angličtina”, který vede Jaroslav Konvička. Tento kurz slouží jako anglicko-český videoslovník nejčastěji používaných výrazů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn.

Pokud plánujete investovat své peníze, je nezbytné se seznámit s anglickými termíny, které jsou v dnešní době často používány. Kurz “Investiční angličtina” vám pomůže naučit se používat pojmy z oblasti investic, které by měl znát každý začínající investor.

V tomto kurzu se naučíte, co jednotlivé anglické pojmy znamenají a jak je správně používat v kontextu investování. Příklady z praxe vám ukáží, jak pojem použít v reálných situacích a lépe pochopit jeho význam. Kurz obsahuje také informace o tom, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si vyzkoušet obchodování nanečisto.

Lekce “Dividend Yield” je jednou z mnoha lekcí tohoto kurzu. V první části lekce vám Jaroslav Konvička vysvětlí význam tohoto výrazu a ve druhé části ukáže, jak ho použít na anglických větách přizpůsobených pro váš lepší porozumění.

Pokud máte zájem, kurzu “Investiční angličtina” se dozvíte více o pojmech jako stock split, buyback nebo fungování kryptoměnových peněženek. V poslední lekci vám Jaroslav Konvička také prakticky ukáže, jak nakupovat akcie do virtuálního portfolia, které si můžete sami vyzkoušet.

Vstoupit do kurzu

Reklama