Diversification

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:25

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem Diversification se dozvíte, co znamená výraz „Diversification“ a jak ho správně používat. Tato lekce je součástí kurzu Investiční angličtina, který vás seznámí s nejčastěji používanými výrazy z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Kurz je veden lektorem Jaroslavem Konvičkou a slouží jako anglicko-český videoslovník, který vám pomůže lépe porozumět pojmom z oblasti investic.

V rámci lekce Diversification se naučíte, jak využívat diversifikaci při investování. Lektor vám vysvětlí, co tato strategie znamená a jak ji efektivně využívat ve svých investicích. Důkladně vám vysvětlí výhody i rizika spojená s diversifikací a ukáže vám, jak se tímto způsobem investování můžete chránit před výkyvy na trhu.

Celý kurz Investiční angličtina je rozdělen do lekcí a každá lekce má dvě části. V první části lektor vysvětlí význam konkrétních termínů z oblasti investic, zatímco ve druhé části ukáže, jak se tyto pojmy používají v praxi. Lektor připravil anglické věty, které jsou přizpůsobeny tak, aby bylo lépe pochopit, jak daný pojem funguje a jak ho správně použít.

Když se zúčastníte kurzu Investiční angličtina, naučíte se také používat další důležité pojmy z oblasti investic a dozvíte se například, co je to stock split, buyback, nebo jak funguje kryptoměnová peněženka. V poslední lekci kurzu lektor také názorně ukáže, jak nakupovat akcie ve virtuálním portfoliu, které si můžete vyzkoušet sami.

Přidejte se k Jaroslavu Konvičkovi a naučte se investovat sám/sama pomocí kurzu Investiční angličtina!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu