Reklama

Dekorační předměty

Jitka Slavíková
06.02.2024 09:11
Dekorační předměty
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce se zaměřuje na výrobu dekoračních předmětů pomocí techniky cínování. Cínování není pouze pro šperkaře, ale i pro ty, kteří rádi tvoří různé dekorační předměty.

V kurzu “Cínovaný šperk” s lektorkou Jitkou Slavíkovou se naučíte vyrábět cínované šperky od začátku až do konce. Tato tradiční technika umožňuje vytvořit originální šperky, které jsou odlišné od ostatních. Každý šperk je unikátní a vyjádří vaši individualitu.

Lekce se zaměřuje nejen na výrobu šperků, ale také na jejich ozdobení a finální úpravy. Během kurzu se dozvíte, jak správně pracovat s cínem a jaké materiály a pomůcky budete potřebovat. Lektor vás provede celým procesem výroby a naučí vás různé techniky zdobení šperků.

Nejenže se naučíte vyrábět šperky, ale také se dozvíte, jak šperky konzervovat, aby měly dlouhou životnost. Díky této technice je možné zpracovat mnoho různých materiálů a vytvořit nejen šperky, ale i drobné dekorační předměty.

Kurz “Cínovaný šperk” je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí rozšířit své dovednosti v oblasti šperkařství. Po absolvování kurzu budete schopni samostatně vytvářet cínové šperky a bude vám otevřena cesta k vlastní tvorbě autorských originálů.

Nezávisle na tom, zda se chcete stát profesionálním šperkařem nebo jestli si jen chcete vytvořit něco krásného pro sebe nebo své blízké, tento kurz vám poskytne veškeré znalosti a dovednosti, které potřebujete.

Pro více informací o kurzu a lektorce Jitce Slavíkové navštivte popis kurzu na jejím webu https://www.jitkaslavikova.cz/produkt/start-balicek-pro-cinovani/.

Vstoupit do kurzu

Reklama