Reklama

Dědečkův duch

Petr Janda
06.02.2024 01:21
Dědečkův duch
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu “Hra na kytaru s Petrem Jandou” si v této lekci budete moci vyzkoušet písničku Dědečkův duch, která je určena pro pokročilé hráče. Petr Janda vám ji předvede v běžném tempu, takže si ji budete moci snadno zahrát.

Kurz “Hra na kytaru s Petrem Jandou” je určen pro všechny, kteří chtějí zdokonalit své kytarové dovednosti. Petr Janda vám ukáže, jak hrát akordy netradičním způsobem a jak vytvořit bohatší melodii. V kurzu se také dozvíte, jak vybrat správné struny a trsátka, jak správně držet kytaru a jak cvičit, aby vás to od hraní neodradilo. Petr Janda vás naučí hrát sóla harmonicky a také vám ukáže, jak hrát palcem.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé hráče, ale i pro začátečníky, kteří znají základní akordy. Petr Janda všechny techniky a dovednosti vysvětlí na svých vlastních písních, které složil a hraje se skupinou Olympic. Budete mít ke každé písni text a akordy ke stažení, abyste měli podle čeho hrát a zpívat. Kurz “Hra na kytaru s Petrem Jandou” vás tak posune o notný kus vpřed ve vašem kytarovém umění.

Vstoupit do kurzu

Reklama