Dead Cat Bounce

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:32

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem „Dead Cat Bounce“ se dozvíte, co znamená výraz „Dead Cat Bounce“ a jak ho správně používat. Lekce je součástí kurzu „Investiční angličtina“ vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Tento kurz slouží jako anglicko-český videoslovník nejčastěji používaných výrazů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn.

Pokud se chystáte investovat, je důležité se také seznámit s anglickými pojmy, které jsou v této oblasti běžně užívány. V rámci kurzu „Investiční angličtina“ se naučíte pochopit jednotlivé anglické pojmy a naučíte se je také správně používat. Lekce obsahuje dvě části. V první části vám Jaroslav Konvička vysvětlí, co výraz „Dead Cat Bounce“ znamená. Ve druhé části lekce se pak dozvíte, jak ho použít v praxi a jaký je jeho význam prostřednictvím anglických vět speciálně vybraných a upravených lektorem.

Kurz „Investiční angličtina“ je určený zejména pro začínající investory, kteří chtějí získat povědomí o anglických investičních termínech a pojmech. V rámci kurzu se také dozvíte, jak funguje kryptoměnová peněženka a budete mít možnost si vyzkoušet obchodování na virtuálním portfoliu. Navíc, v poslední lekci vám lektor ukáže nákup akcií v reálném čase ve virtuálním portfoliu.

Zobrazit celý popis kurzu najdete na stránce kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu