Cykly

Ivana Megová
06.02.2024 09:17

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Cykly“ se budeme zabývat cykly v životě ženy a také v přírodě. Tato lekce je součástí kurzu „Archetypy žen“, který vede lektorka Ivana Megová.

Kurz „Archetypy žen“ se zaměřuje na objevování a pochopení různých archetypů žen a toho, jak nám mohou pomoci. Projdeme si jednotlivé archetypy ženy, jako je archetyp panny, archetyp milenky, archetyp matky, archetyp královny, archetyp čarodějnice a archetyp stařeny. Také se naučíme používat tři klíče ke zvedání energie v těle a provedeme uklidňující a uzemňující meditaci.

Ženské archetypy jsou spojené s jednotlivými cykly v životě ženy a v přírodě. V první části lekce se zaměříme na archetyp panny. Naučíme se, jak jej charakterizovat a provést vhodnou meditaci, abychom si připomněli období panny. Poté se budeme věnovat archetypu milenky a přivedeme si vědomí tohoto archetypu do našeho těla pomocí meditace.

V kurzu si samozřejmě projdeme i další archetypy ženy, jako je archetyp matky, královny, čarodějnice a stařeny. Naučíme se, jak pomocí dechu a vědomí vést energii v těle do určitých míst a oživit je. Taktéž se naučíme tři klíče k zvedání energie v těle a provádět uzdravování některých částí těla. Prozkoumáme také vztah ženských archetypů k sexuální energii a provádět nácviky na zvětšování energie v těle.

V bonusovém díle se naučíme uklidňující a uzemňující meditaci, která je vhodná pro ženské archetypy. Kurz „Archetypy žen“ je určen ženám, které chtějí objevit své vlastní sebeuvědomění, prožívat své tělo a dosáhnout ženského naplnění. Přes meditace a zkoumání archetypů žen se naučíme najít krásu v sobě, uvěřit ve svou jedinečnost a objevit propojení mezi námi a přírodou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu