Cup and Handle

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:32
Cup and Handle
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci z kurzu “Investiční angličtina” se budeme zabývat pojmem “Cup and Handle”. Zjistíme, co tento výraz znamená a jak ho správně používat při investování.

“Cup and Handle” je technickým termínem používaným v analýze akciových trhů. Označuje specifický tvar grafu, který připomíná tvar šálku s uchem. Tento tvar indikuje možnost budoucího růstu ceny akcie.

Lektor Jaroslav Konvička vysvětlí, jak rozpoznat tento tvar na grafech a jak ho správně interpretovat. Také nám ukáže, jak tento výraz použít v praxi při rozhodování o nákupu nebo prodeji akcií.

Kurz “Investiční angličtina” je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s anglickými výrazy používanými v oblasti investic. Jaroslav Konvička vám v kurzu představí nejčastěji používané pojmy z akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn.

Každá lekce kurzu má dvě části. V první části lektor vysvětlí význam jednotlivých anglických pojmů. Ve druhé části ukáže jejich použití na konkrétních příkladech, abyste lépe pochopili, jak je správně používat.

Pokud se chystáte investovat nebo již investujete a potřebujete se seznámit s anglickými výrazy používanými v tomto oboru, pak je tento kurz pro vás. Přidejte se k nám a naučte se investiční angličtinu od profesionála.

Vstoupit do kurzu

Reklama