ČTVRTÝ STROM – středová mandala a dokončení

Lucia Čapková
06.02.2024 00:07
ČTVRTÝ STROM – středová mandala a dokončení
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu “Tečkovaný strom života” se budeme věnovat středové mandale a dokončení celého obrazu. Na začátku lekce si připravíte plátno s předkresleným stromem a následně budete vytečkovávat středovou mandalu. Poté budete pokračovat v dokončení celého obrazu.

Kurz “Tečkovaný strom života” je veden lektorkou Lucií Čapkovou, která vás provede celou technikou od začátku do konce. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Celý kurz obsahuje 5 projektů, kdy si budete vytečkovávat pět obrazů od začátku do konce. Budete se postupně učit jak tvořit tečkované stromy, ale i obecné principy tvorby tečkovaných obrazů. V každém obraze si zároveň vytečkováte středovou mandalu.

V rámci kurzu se dozvíte například jak si připravit štětce pro tečkování, jak jednoduše najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jaké barvy použít a jak si je správně připravit, jak si doma připravit černé plátno nebo jak správně tečkovat, aby výsledek vypadal úžasně.

Tato technika malování tečkováním je velice populární a je vhodná i pro úplné začátečníky. Potřebné pomůcky již možná máte doma, takže není potřeba vysokých investic. Výsledné obrazy jsou velmi efektní a ocení je nejen vás, ale i vaši blízcí jako vlastnoručně vytvořené dárky.

Kurz “Tečkovaný strom života” vám nabízí možnost zlepšit svou koncentraci a relaxovat při tvoření krásných obrazů. Lekce jsou natočeny ve videu formátu, takže si můžete učit pohodlně ve svém domově a ve svém tempu.

Pokud tedy hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, určitě vyzkoušejte tento kurz s Lucií Čapkovou. Uvolněte se a vytvořte si krásné obrazy při relaxačním tvoření.

Vstoupit do kurzu

Reklama