ČTVRTÝ STROM – překreslení stromu

Lucia Čapková
06.02.2024 00:06
ČTVRTÝ STROM – překreslení stromu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “ČTVRTÝ STROM – překreslení stromu” se naučíte, jak překreslit velký obraz na plátno. Tato lekce je součástí kurzu “Tečkovaný strom života”, který vás provede technikou tvorby tečkovaných obrazů od začátku až do konce. Lektor kurzu je Lucia Čapková, která vám v každé lekci ukáže, jak správně tečkovat a překreslovat stromy.

Kurz “Tečkovaný strom života” je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Obsahuje 5 projektů, ve kterých si namalujete pět obrazů od nejmenšího s plátnem o rozměru 30 x 20 cm až po největší s rozměry plátna 70 x 70 cm. Při tvorbě obrazů si také vytvoříte tečkovanou mandalu.

V kurzu se dozvíte, jak si připravit štětce pro tečkování, jak najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jak správně připravit barvy nebo jak si doma připravit černé plátno. Lucia Čapková vám krok za krokem ukáže, jak vytvořit každý projekt, takže se můžete učit v pohodlí svého domova a ve svém tempu.

Technika malování tečkováním je velmi populární a může ji zvládnout každý, i úplný začátečník. Výsledné obrazy jsou efektní a mohou být skvělým dárkem pro vaše blízké. Kurz vám také pomůže uvolnit se a zlepšit koncentraci.

Pokud hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, určitě vyzkoušejte kurz “Tečkovaný strom života” s Lucií Čapkovou. Budete se bavit, relaxovat a vytvářet krásné obrazy.

Vstoupit do kurzu

Reklama