ČTVRTÝ STROM – kůra stromu a tráva

Lucia Čapková
06.02.2024 00:06

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budete učit, jak tečkovat kůru stromů a trávu. Předkreslenou předlohu můžete začít tečkovat a nejdříve je potřeba podbarvit a vystínovat kůru stromu. Poté se můžete pustit do tečkování trávy.

Lekce „Čtvrtý strom – kůra stromu a tráva“ je součástí kurzu „Tečkovaný strom života“, který vám představí Lucia Čapková. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Obsahuje 5 projektů, které ovládnutí techniky tečkování stromů od začátku až do konce. Budete se postupně učit principy tvorby tečkovaných stromů, ale i obecné principy tvorby tečkovaných obrazů.

V kurzu se dozvíte, jak si připravit štětce pro tečkování, jak jednoduše najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jaké barvy použít a jak si je správně připravit, jak si doma připravit černé plátno a jak správně tečkovat, aby výsledek vypadal úžasně.

Technika malování tečkováním je velmi populární, protože ji zvládne i úplný začátečník a nevyžaduje vysoké investice. Výsledné obrazy jsou velmi efektní a můžou sloužit jako originální dárky.

Kurz „Tečkovaný strom života“ obsahuje videolekce, ve kterých vám Lucia Čapková krok za krokem ukáže, jak vytvořit každý projekt. Můžete se tak učit v pohodlí vašeho domova a ve svém tempu. Pokud tedy hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, určitě vyzkoušejte tento kurz s Lucií Čapkovou a vytvořte si krásné obrazy při relaxačním tvoření.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu