Cryptocurrency

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:33
Cryptocurrency
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Cryptocurrency” je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Tato lekce se zaměřuje na vysvětlení pojmu “Cryptocurrency” a jak ho správně používat.

Cílem kurzu “Investiční angličtina” je poskytnout anglicko-český videoslovník výrazů používaných v oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí investovat své peníze a potřebují se seznámit s anglickými termíny často používanými v této oblasti.

Ve dvou částech lekce vám Jaroslav Konvička nejprve vysvětlí význam termínu “Cryptocurrency” a následně ukáže jeho použití na anglických větách. Tímto způsobem si lépe osvojíte daný pojem a pochopíte jeho praktické využití.

Pokud vás zajímá více informací o kurzu a další témata, která v něm bude Jaroslav Konvička probírat, můžete si přečíst celý popis kurzu na webové stránce. V rámci kurzu se naučíte nejen význam jednotlivých anglických pojmů, ale také jak správně je používat v oblasti investic. Budete se také seznámit s fungování kryptoměnové peněženky a můžete si vyzkoušet obchodování nanečisto.

Kurz je vhodný pro začínající investory, kterým pomůže se lépe zorientovat v anglických termínech spojených s investicemi.

Vstoupit do kurzu

Reklama