Compound Interest

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:28

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Compound Interest“ je důležitou součástí kurzu „Investiční angličtina“, který vám pomůže získat důležité znalosti z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a kryptoměn. Tato lekce se zaměřuje na vysvětlení pojmu „Compound Interest“ a toho, jak ho správně používat.

Veškeré finanční transakce vyžadují rozumění finančnímu slovníku a znalost základních konceptů. Po dokončení této lekce budete schopni jasně definovat pojem „Compound Interest“ a pochopíte, jak funguje. Lektor Jaroslav Konvička vám také ukáže, jak správně používat tento pojem v praxi a jaký je jeho význam.

Kurz „Investiční angličtina“ se skládá z několika lekcí, které vám pomohou osvojit si důležité pojmy z oblasti investic. Každá lekce obsahuje dvě části – teoretickou část, ve které lektor vysvětluje jednotlivé termíny, a praktickou část, ve které ukazuje jejich použití prostřednictvím anglických vět. Tento přístup vám umožní lépe pochopit jednotlivé pojmy a jejich konkrétní využití.

Kromě lekce „Compound Interest“ se v kurzu dozvíte také další důležité informace, například jak funguje kryptoměnová peněženka nebo jak si vyzkoušet obchodování na burze. Každá lekce je pečlivě navržena tak, aby vám poskytla co nejvíce praktických informací a znalostí.

Pokud se zajímáte o investování a chcete se seznámit s nejdůležitějšími anglickými výrazy v této oblasti, je kurz „Investiční angličtina“ pro vás to pravé. Připravte se na svou finanční budoucnost a získejte potřebné znalosti s tímto důležitým kurzem a jeho lekcí „Compound Interest“.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu