Co vás v kurzu čeká

Co vás v kurzu čeká
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V prvním díle kurzu reflexní terapie plosky nohy se dozvíte, na co všechno se můžete těšit. Pojďme se na to společně podívat.

Kurzem „Reflexní terapie nohy“ vás provede lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková. Naučí vás základy reflexologie, názorně ukáže, jak najít reflexní plošky jednotlivých orgánů či částí těla a poví vám, kdy je terapie vhodná.

Reflexní terapie patří k technikám alternativní medicíny. K jejímu praktikování nepotřebujeme žádné vybavení, stačí nám pouze ruce, kterými působíme na reflexní plošky a můžeme tak sobě nebo svým blízkým pomoci od řady neduhů a potíží a podpořit tak svoje zdraví.

V kurzu se dozvíte jaká je historie této techniky, jaké jsou kontraindikace reflexní terapie, jaké jsou základní principy této metody, jak se vyznat v anatomii nohy, jaké jsou orientační body na noze, jak a kde najdeme reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání a jakými způsoby můžeme ovlivňovat reflexní plošky.

Technika reflexní terapie je staletími ověřená. Díky moderním poznatkům anatomie nohy a možnosti naučit se základní orientační body na noze pomocí videí, můžete do této techniky během krátké doby proniknout i vy. Ve své praxi jsem poznala mnoho systémů reflexní terapie a každý z nich mě obohatil. V tomto kurzu se zaměřím na „evropskou“ reflexní terapii nohy.

V kurzu reflexní terapie plosky nohy se vám pokusím tuto techniku blíže představit a zároveň vás naučit, jak s její pomocí zlepšit své zdraví. Mými kurzy prošly již stovky účastníků – od laiků po lékaře. Díky tomu jsem se naučila, jak co nejefektivněji předávat své znalosti a zkušenosti. Jednou z možností je i online vzdělávání, které nám umožňuje učit se z pohodlí svého domova.

Připojte se k nám a naučte se tuto účinnou metodu reflexní terapie nohy od zkušené lektorky! Zlepšete svoje zdraví a získejte nové znalosti. Těším se na vás na našem kurzu reflexní terapie nohy!

Vstoupit do kurzu

Reklama