Co se ve školení naučíme

Michal Binka
06.02.2024 10:15

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Co se ve školení naučíme“ je stručným shrnutím všech bodů, které budeme řešit v rámci kurzu „Kurz SEO: Audit a analýza reálné indexace vašeho webu“. Tento kurz, vedený lektorem Michalem Binkou, Vám pomůže naučit se optimalizovat stránky pro vyhledávače.

V rámci kurzu se dozvíte, jak fungují vyhledávače a jaké jsou nejčastější důvody neindexace. Naučíte se testovat indexaci konkrétních URL na Google i na Seznamu a získáte informace o tom, jak kontrolovat indexaci stránek v Google Search Console a Seznam Webmaster. Dále se naučíte, jak získat všechny URL ze sitemapy přes Collabim a jak prověřit reálnou indexaci projektu. Analýza všech URL ze Screaming Frog SEO Spider a hromadné přidání neindexovaných stránek do Seznamu pomocí Collabim a API Seznam Webmaster budou také součástí kurzu. Na závěr se naučíte, jak hromadně přidat nezaindexované URL do Googlu pomocí separátní sitemapy a ping na tuto sitemapu.

Cílem tohoto lekce je identifikovat a vyřešit případné problémy s indexací stránek u vyhledávačů Google.cz a Seznam.cz. Předložíte neindexované stránky vyhledávačům tak, aby docházelo k jejich indexaci. Tato analýza indexace stránek patří mezi základní analytické techniky v oblasti technického SEO.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu