Co jsou vlastně emoce?

David Gruber
06.02.2024 00:21
Co jsou vlastně emoce?
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci “Co jsou vlastně emoce?” se budeme zabývat rozličnými emocemi a jejich projevy. Existuje mnoho různých typů emocí, ale celkově je možné je rozdělit do tří tříd negativních emocí a jedné třídy pozitivních emocí. Každá třída má specifické vlastnosti a způsoby, jak se s nimi vypořádat.

Tato lekce je součástí kurzu “Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě”, který vede David Gruber. V rámci tohoto kurzu se naučíte, jak se vyrovnat se strachem, smutkem nebo vztekem a jak si budovat duševní pohodu. V životě se často potýkáme se stresujícími situacemi, jako je strach ze ztráty zaměstnání, finanční tíseň nebo ztráta blízkého člověka. Cílem kurzu je naučit vás, jak pracovat s negativními emocemi a najít v sobě vyváženost a klid.

V rámci kurzu se naučíte:

– Co jsou emoce a jak ovlivňují naše chování a pohodu
– Jaké jsou hlavní třídy emocí a jejich charakteristické vlastnosti
– Jak se vypořádat se strachem a naučit se s ním žít
– Jak pracovat se smutkem a najít způsob, jak ho zvládat
– Jak se vyrovnat se vztekem, jak ho kontrolovat a také jak reagovat na vztek druhých
– Jak si pěstovat a udržovat duševní pohodu a harmonii ve svém životě

Díky příkladům a ukázkám, které David Gruber ve svých videích předvádí, se dozvíte nejen teoretické poznatky, ale také praktické tipy a triky, které vám pomohou v různých životních situacích. V bonusových videích se také podělí o své vlastní zkušenosti s těžkou nemocí a jak se s ní vypořádal.

Tento kurz vám pomůže zvládat a překonávat nepříjemné a stresující situace sebejistě a s obrovskou duševní pohodou. Nechte se inspirovat Davidem Gruberem a naučte se být pánem svých emocí.

Vstoupit do kurzu

Reklama