Vstoupit do kurzu

V posledním neplaceném dílu našeho kurzu „Angličtina hrou pro děti i dospělé“ se budeme věnovat číslům a různým druhům ovoce. Tato lekce je určena jednak pro děti, které si takto hravou formou osvojí novou slovní zásobu, a jednak pro dospělé, kteří chtějí své znalosti angličtiny rozšířit.

V našem kurzu se zaměřujeme na zábavnou formu výuky, kde se zapojuje hra, zpěv a říkanky. Předchozí lekce se například věnovaly zvířatům na farmě, naučili jsme se barvy a části lidského těla. Dále jsme si projeli dopravní prostředky a naučili se názvy ročních období. Kurz je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé, kteří chtějí naučit angličtinu hrou.

Tato lekce bude veselá a hravá. Na začátku se naučíme čísla, která budeme opakovat pomocí různých her a aktivit. Poté se budeme zabývat ovocem. Naučíme se názvy různých druhů ovoce a naučíme se je také pojmenovat. Všechny aktivity budou přizpůsobeny dětem i dospělým, aby si každý mohl vychutnat výuku.

Připojte se k našemu kurzu „Angličtina hrou pro děti i dospělé“ a objevte kouzlo zábavného učení. Naučíme se nová slovíčka, zazpíváme si a zahrajeme si různé aktivity. Těšíme se na vás!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu