Reklama

Cigaretová kytice

Marie Mužíková
06.02.2024 09:39
Cigaretová kytice
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci “Cigaretová kytice” se naučíte, jak vytvořit originální jedlou kytici ze surovin, které jistě potěší náruživé kuřáky. Lekce je součástí kurzu “Jedlé kytice” vedeného lektorkou Marií Mužíkovou.

Kurz “Jedlé kytice” se zaměřuje na objevování kouzla jedlých kytic jako dárků na různé příležitosti. Jedlé kytice jsou vhodné pro ženy, muže i děti a lze je vytvořit z různých netradičních surovin. V kurzu se dozvíte, jak tvořit sladkou kytici nejen pro dětičky, jak vázat kytice z čokoládových bonbonů, jak uvázat jahodovou kytici, jak vázat kytice ze sušeného ovoce, jak vytvořit klobásové kytice, jak uvázat cigaretové kytice, jak použít do kytice česnek a cibuli a jak uvázat zeleninovou kytici.

Čistě základem vytváření jedlých kytic jsou netradiční dobroty. V kurzu se naučíte vytvořit jedlou kytici z bonbónů, čokolády, ovoce, zeleniny, klobás nebo cigaret. Jednou z variant je například vytvořit kytici z jahod, která je originálně zabalená v květu. Pro pány je připravena kytice plná lahodných klobás nebo cigaret. Cibule a česnek se stávají inspirací při vázání jedlých kytic. V kurzu se také dozvíte tipy a triky od profesionálů přímo z praxe.

Jedlá kytice je skvělým způsobem, jak udělat radost svým blízkým. Nechte se inspirovat a naučte se vytvářet originální jedlé kytice v rámci kurzu “Jedlé kytice” vedeného lektorkou Marií Mužíkovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama