Čepice háčkovaná příčně II.

Přemysl Knap
06.02.2024 05:44

Vstoupit do kurzu

V lekci „Čepice háčkovaná příčně II“ se budete zabývat háčkováním „těla“ čepice a také se budete věnovat jejímu zakončení.

Tato lekce je součástí kurzu „Háčkování pro začátečníky“, který vás provede krok za krokem celým procesem háčkování. Lektorem kurzu je Přemysl Knap, který má mnohaletou zkušenost s tvorbou a lektorováním.

V tomto kurzu se dozvíte vše o potřebných materiálech a pomůckách, naučíte se přecházet v háčkování do jiné barvy a také se seznámíte s několika zajímavými háčkovacími technikami. Během kurzu si také sami uháčkujete obal na hrnek, nádherné plédy a čepice, a získáte mnoho dalších užitečných tipů a rad.

Háčkování je krásná a kreativní technika ručních prací. Dává vám možnost vytvořit textilii jak pevnou, která může sloužit například jako plášť pro hrnek či květináč, tak jemnou krajkovou strukturu pro šál či pléd. Háčkování umožňuje tvarování do trojrozměrného prostoru, nabízí možnost prolínání barev a umožňuje vytvářet jednoduché i složité vzory. Lze využít jak měkké vlákno, tak i pevnou bavlnu.

Kurz „Háčkování pro začátečníky“ je skvělou příležitostí naučit se základy háčkování a osvojit si tuto zajímavou ruční práci. Doporučujeme si kurz zkusit a objevit své vlastní tvůrčí schopnosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu