Čepice háčkovaná příčně I.

Přemysl Knap
06.02.2024 05:44

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Čepice háčkovaná příčně I“ se naučíte háčkovat krásnou zimní čepici a zvládnete techniku polodlouhého sloupku. Tato lekce je součástí kurzu „Háčkování pro začátečníky“ vedeného lektorem Přemyslem Knapem.

Kurz je určený pro všechny začátečníky, kteří se chtějí naučit základy háčkování a osvojit si tuto ruční práci. Přemysl Knap vám v kurzu podá veškeré potřebné informace a tipy na materiály, pomůcky a techniky. Mezi další témata kurzu patří, jak přecházet mezi barvami, různé háčkovací techniky, vytvoření obalu na hrnek, plédů či šálů a mnoho dalších užitečných rad.

Háčkování je krásná a kreativní technika ruční práce, která umožňuje vytvořit různé druhy textilií. Můžete vytvořit pevné nebo krajkové struktury díky různým vzorům a barevným kombinacím. Tato technika je velmi všestranná a umožní vám ukázat jak měkký charakter vlněného vlákna, tak i pevnou a hladkou strukturu bavlny.

Pokud se chcete naučit háčkovat a získat pevné základy v této ruční práci, je tento kurz ideální volbou. Připojte se k Přemyslu Knapovi a objevte svou kreativitu prostřednictvím háčkování.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu