Čelenka do vlasů

Jaroslava Marková
06.02.2024 09:29
Čelenka do vlasů
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Vyrobte si krásnou čelenku do vlasů pomocí techniky Kanzashi! V této lekci se naučíte vytvářet jedinečné kytičky z nových materiálů, jako je satén, dekorační látka nebo strukturované plátno. Tyto kytičky pak budete moci použít k ozdobě čelenky do vlasů.

Kurz Kanzashi – textilní kytičky je ideální pro každého, kdo si chce vyzkoušet tvorbu a výrobu vlastních šperků. V průběhu kurzu se naučíte tvorbu různých typů a tvarů kytiček z různých materiálů, jako je bavlna, satén, džínovina, tyl, dekorační látky nebo strukturované plátno.

Kromě tvorby kytiček se také dozvíte, jak pracovat s nimi a kam je použít. Naučíte se například vytvářet sponu do vlasů ze dvou barev a způsob upevnění na brožový špendlík. Budete se také učit vytvářet dvoubarevné kytičky s úzkými a dutými okvětními lístky.

V této lekci se zaměříme na tvorbu čelenky do vlasů a její zdobení z nových materiálů, jako je satén, dekorační látka nebo strukturované plátno. Naučíte se techniky práce s těmito materiály a jak je použít k ozdobě čelenky.

Připojte se k lektorce Jaroslavě Markové a naučte se vytvářet krásné textilní kytičky a ozdobit si vlastní čelenku do vlasů. Tato lekce je součástí kurzu Kanzashi – textilní kytičky, kde se naučíte tvorbu různých typů a tvarů kytiček z různých materiálů. Tato technika výroby kytiček je jedinečná a krásná a můžete ji využít k ozdobě šatů, kabelek, interiérů nebo jako textilní šperky.

Vstoupit do kurzu

Reklama