Celé video školení „Marketing“

Ivo Toman
06.02.2024 05:52

Vstoupit do kurzu

Ve video školení „Marketing“ se dozvíte mnoho užitečných informací pro úspěšné vedení svého podniku nebo marketingové kampaně. Lekce je součástí kurzu „Video školení Ivo Tomana „Marketing““, který je prezentován lektorem Ivo Tomanem.

V této lekci se zaměříme na segmentaci, která je klíčovou součástí efektivního marketingu. Budete se učit, že nejrozšířenější jsou 2 typy segmentace – demografická a podle chování při nakupování. Avšak, mnohem lepší segmentace je podle dopadu vašich činností.

Další důležitou částí lekce je hledání závažnosti a odlišení vašeho produktu nebo služby. Zjistíte, že odlišení má význam jen tehdy, pokud je pro lidi závažné. Není jenom o povědomí o značce, oblíbenosti či dostupnosti. Bez závažnosti si zákazníci váš produkt nekoupí. Dozvíte se, jak zařídit závažnost u vašeho produktu a jak budovat značku.

Marketingový plán a marketingové mapy jsou další důležitá témata, která budou v lekci probrána. Naučíte se, jak sestavit marketingový kontrolní seznam a řešit problémy zákazníků efektivním způsobem.

Tato lekce je součástí komplexního kurzu o marketingu, který vám poskytne veškeré znalosti a nástroje potřebné pro úspěšné vedení vašeho podnikání. Přidejte se k nám a získejte všechny informace od jednoho z předních odborníků v oboru.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu