Častá chyba při přibližování. Vyhněte se jí! Hrátky s perspektivou – verze pro iPhone

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:28
Častá chyba při přibližování. Vyhněte se jí! Hrátky s perspektivou – verze pro iPhone
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Častá chyba při přibližování. Vyhněte se jí! Hrátky s perspektivou – verze pro iPhone” se zaměříme na správný způsob přibližování při fotografování mobilem. Mnoho z nás používá gesto pomocí dvou prstů ke zvětšení obrazu, ale to je chyba. Tímto způsobem se totiž negativně ovlivňuje kvalita fotek. Naučíme se, jak přibližovat správně a jak si hrát s perspektivou, abychom mohli pořídit dechberoucí fotky, které zaujmou každého diváka.

Tato lekce je součástí kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem”, který vám pomůže využít potenciál vašeho telefonu při fotografování. Lektorem kurzu je zkušený fotograf Josef Cvrček, který vám ukáže, jak využít různé fotografické techniky, pracovat s kompozicí, světlem a stínem a správně upravovat fotografie přímo ve vašem mobilním zařízení.

Kurz obsahuje mnoho užitečných informací, například o technických aspektech mobilní fotografie, použití různých aplikací a nástrojů pro fotografování, řešení běžných problémů při focení a techniky pro specifické žánry fotografie. Také se dozvíte, jak správně organizovat a ukládat své fotografie a jak hledat inspiraci pro nové snímky.

Vstupte do světa mobilní fotografie a objevte, jak můžete pomocí svého telefonu pořizovat fantastické fotky. Navíc, díky tomuto kurzu se vyvarujete běžným chybám a naučíte se využít všechny možnosti, které váš mobilní fotoaparát nabízí.

Vstoupit do kurzu

Reklama