Část ZÁDA
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Část ZÁDA” je součástí kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” vedeném lektorkou Kateřinou Blažkovou. Tato lekce se zaměřuje na masáž zad a hýždí, která přináší příjemnou úlevu při náročném vzpřimování miminka. Masáž ovlivňuje napětí kůže a svalů nejen na povrchu, ale i dovnitř těla, a je oblíbená jak u dětí, tak u jejich maminek.

Celý kurz “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” přináší spoustu informací a tipů pro každodenní láskyplný rituál s vaším děťátkem. Lektorka Kateřina Blažková je fyzioterapeutka a matka, a proto vám zaručuje komplexní a kvalitní vedení kurzu. Kurz se nezaměřuje pouze na masáže, ale také na handling a cvičení s miminky, podporu psychomotorického vývoje dítěte a tipy pro konkrétní odchylky ve vývoji. Kurz obsahuje přehledný e-book, který můžete stáhnout u videa č. 6.

Během kurzu se naučíte, proč je důležité praktikovat masáže miminka, jak správně provádět masáž a jak se na ni připravit. Kurz vám také poskytne informace o tom, kdy je vhodné vynechat masáž a jak masáže mohou ulevit při bolestech bříška. Naučíte se provádět masáž jednotlivých částí těla miminka a získáte praktické rady, jak s miminkem cvičit a co je to handling. Kurz se také zaměřuje na podporu psychomotorického vývoje dítěte prostřednictvím masáží a cvičení.

Kurz “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” vám pomůže vytvořit speciální a nezapomenutelné chvíle s vaším děťátkem a posílit vaše pouto. Poradí vám, jak pečovat o miminko a jak podpořit jeho správný vývoj. Každé dítě je jedinečné a vy jako rodiče jste nejlepšími odborníky na vaše dítě. Kurz vám dá odpovědi na vaše otázky a poskytne spoustu informací k vývoji miminka, k vhodnému nošení, zvedání, pokládání a k úlevovým polohám. Po absolvování kurzu si najdete vlastní cestu rodičovstvím a budete mít nově nabyté dovednosti, které můžete využít i u starších dětí. Navíc, masáže miminek jsou vhodné pro všechny maminky a všechna miminka již od narození.

Vydejte se na úžasnou cestu objevování masáží a cvičení s vaším děťátkem spolu s kurzem “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” a lektorkou Kateřinou Blažkovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama