Reklama
Část OBLIČEJ
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Část OBLIČEJ” se zaměřuje na masáž obličeje a hlavičky. Nejenže se tímto způsobem dítěti poskytuje příjemná a uklidňující stimulace, ale také se příznivě ovlivňují vnitřní orgány a páteř. Oči, které jsou bránou k duši, jsou při masážích obličeje samozřejmě nevynechatelné.

Tato lekce je součástí kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte”, který vyučuje fyzioterapeutka a maminka Kateřina Blažková. Kurz je zaměřen na masáž miminka, která je láskyplným rituálem s dítětem a pomůže budovat a prohlubovat citové pouto mezi rodičem a dítětem. Kromě masáží se v rámci kurzu dozvíte také o handlingu a cvičení s miminky, podpoře psychomotorického vývoje a tipech pro specifické odchylky ve vývoji.

Ve videích kurzu se naučíte, proč je masáž miminka důležitá, jak ji správně provádět a jak se připravit na masáž. Dozvíte se také, kdy vynechat masáž a jak pomocí masáže ulevit při bolestech bříška. V kurzu jsou také ukázky masáže jednotlivých částí těla miminka a cvičení a handling s miminky.

Kurz nabízí také přehledný e-book, který lze stáhnout u videa číslo 6.

Masáže miminek jsou vhodné pro všechny maminky a pro všechna miminka od narození. Získané dovednosti však mohou být v budoucnu využity také u starších dětí.

Tento kurz vám poskytne spoustu informací, návodů a tipů, které vám pomohou v roli rodiče a podpoří harmonický vývoj vašeho dítěte. Protože nejste jen vy nejcennějším odborníkem na své miminko, je tento kurz pro vás ideální volbou.

Vstoupit do kurzu

Reklama