Část NOHY
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Část NOHY” se zaměřuje na masáž nožiček dětí. Masáž nohou je důležitá, protože nohy nám nesou celý život a vytváří pevný základ pro celkový vývoj dítěte. Masáž chodidel ovlivňuje reflexně všechny vnitřní orgány těla, harmonizuje a zklidňuje. Děti obvykle milují masáž nožiček.

Tato lekce je součástí kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” vedeného lektorkou Katěrinou Blažkovou. Kurz nabízí spoustu informací a tipů pro masáž miminka, ale také se zaměřuje na handling a cvičení s miminky, podporu psychomotorického vývoje a prevenci specifických odchylek ve vývoji.

Masáž miminka je skvělým způsobem, jak prohloubit vztah mezi rodičem a dítětem a podpořit správný vývoj. Kurz vám poskytne veškeré informace potřebné pro správné provádění masáže, připravení sebe i miminka, ale také informace o tom, kdy masáž vynechat a jak pomocí masáže ulevit při bolestech bříška. Kurz se soustředí také na provádění masáže jednotlivých částí těla miminka a na cvičení a podporu psychomotorického vývoje.

Tento kurz je vhodný pro všechny maminky a miminka již od narození. Poskytuje vám spoustu užitečných informací, které můžete využít nejen pro své nejmenší, ale i pro starší děti. Masáže miminek jsou příjemným rituálem, který vám pomůže naladit se na vaše děťátko a posílit vaše rodičovské pouto.

Vstoupit do kurzu

Reklama