Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Část HRUDNÍK A RUCE“ se budeme věnovat masáži hrudníku a rukou. Hrudníček je místem, kde se můžeme připojit ke svému srdci a pracovat na sebelásce a sebepřijetí. Ruce jsou pak spojeny s hrudníkem a jsou neustále aktivní a objevují nové věci. V této lekci se budeme věnovat práci s rukama, a to nejen u dospělých, ale i u dětí od malička.

Tato lekce je součástí kurzu s názvem „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“, který vede lektorka Kateřina Blažková. Kurz nabízí spoustu informací a tipů pro masáž miminka, která pomáhá vytvořit silné pouto mezi rodičem a dítětem a podporuje jeho správný psychomotorický vývoj.

Kurz se nezabývá pouze masážemi, ale také handlingem a cvičením s miminkem, podporou jeho psychomotorického vývoje a tipy na předcházení odchylek ve vývoji. Masáže miminka mohou být pro rodiče nezapomenutelným rituálem, který podpoří jejich novou roli a posílí pouto s dítětem.

V kurzu se naučíte, proč je důležité provádět masáže miminka, jak je správně provádět a jak se na ně připravit. Získáte také informace o tom, kdy vynechat masáže, jak mohou masáže pomoci při bolestech bříška a jak provádět masáže jednotlivých částí těla miminka. Kurz vás také naučí cvičit s miminkem a jak podpořit jeho psychomotorický vývoj prostřednictvím cvičení a masáží.

Kurz „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“ od Kateřiny Blažkové je skvělou příležitostí naučit se provádět masáže miminka i získat užitečné informace o jeho správném vývoji. V kurzu najdete přehledná videa s návody a tipy, které vás provedou celým procesem.

Takže, zapojte se do kurzu a objevte krásu masáží miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu