Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem Část BŘÍŠKO se budeme věnovat péči o bříško, které je centrem rodiny, emocí a vztahů. Naučíme se, jak bříško laskavě a citlivě masírovat, abychom v něm vytvořili pocit pohody, lásky a něhy. Tímto způsobem pomůžeme ulevit od bolestí bříška, které jsou často nevyhnutelné v kojeneckém věku. Zároveň si ukážeme, jak zvládnout situace s prdíky a celkovým nekomfortem spojeným s bříškem.

Tato lekce je součástí kurzu „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“. Naším lektorem je Kateřina Blažková, která je fyzioterapeutkou a také maminkou. Kurz nabízí spoustu informací a tipů, jak správně masírovat miminko a podpořit jeho psychomotorický vývoj. Kateřina nám pomůže naladit se na naše děťátko a prohloubit s ním naše vzájemné pouto. Kurz se nezabývá pouze masážemi, ale také handlingem a cvičením s miminkem. Navíc se dozvíme o důležitosti dotýkání a jak podpořit naše miminko ve správném vývoji.

V kurzu se dozvíme, proč je masáž miminka důležitá a jak ji správně provádět. Naučíme se, jak se připravit na masáž, ale také kdy ji raději vynechat. Zvláštní pozornost bude věnována masáži bříška a jejímu ulevovému účinku při bolestech. Budeme si také ukazovat, jak masírovat jednotlivé části těla miminka. Kurz nás provede různými cvičeními a shrne, jak cvičením a masážemi podpořit psychomotorický vývoj dítěte.

Kurz „Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte“ obsahuje mnoho videí, ve kterých se dozvíme spoustu tipů a návodů. Kateřina nám ukáže, jak masírovat miminko a jak přistupovat k různým situacím ve společném životě. Dostaneme také odpovědi na své otázky a spoustu informací k vývoji miminka. Kurz je vhodný pro maminky i miminka od samotného narození. Získané dovednosti budeme moci využít i v budoucnu u starších dětí. Nezapomeňte, že vy jste nejlepším odborníkem na své dítě a tento kurz vám pomůže najít vlastní jedinečnou cestu rodičovstvím.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu