Buyback

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:28

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Buyback“ se dozvíte, co znamená výraz „Buyback“ a jak ho správně používat. Tato lekce je součástí kurzu „Investiční angličtina“ vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou.

Kurz „Investiční angličtina“ je anglicko-český videoslovník nejčastěji používaných výrazů z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Jestliže plánujete investovat, je důležité se seznámit s anglickými termíny, které se v této oblasti často používají.

V rámci kurzu se naučíte, co jednotlivé anglické pojmy znamenají a jak je správně používat ve větách. Jaroslav Konvička vám vysvětlí význam termínu „Buyback“ a ukáže vám jeho praktické použití na anglických větách.

Tento kurz se skládá z několika lekcí. Každá lekce se skládá ze dvou částí. V první části lektor vysvětlí význam konkrétního termínu, zatímco ve druhé části ukáže jeho použití na anglických větách.

Pokud se chcete lépe orientovat v oblasti investic a naučit se používat anglické pojmy správně, je kurz „Investiční angličtina“ ideální volbou pro vás.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu