Buy the dip

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:32
Buy the dip
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Buy the dip” se dozvíte, co znamená výraz “Buy the dip” a jak ho správně používat. Lektor Jaroslav Konvička vám vysvětlí, jak tento výraz souvisí s investováním na akciových trzích a jak ho lze využít k dosažení úspěšných investičních rozhodnutí. Tato lekce je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeného Jaroslavem Konvičkou.

Kurz “Investiční angličtina” je ideální pro začínající investory, kteří se chtějí seznámit s nejčastěji používanými anglickými výrazy v oblasti akciových trhů, makroekonomiky a kryptoměn. Kurz vám pomůže porozumět a správně používat anglické výrazy ve spojitosti s investicemi.

Ve dvou částech lekce “Buy the dip” vám Jaroslav Konvička nejprve vysvětlí význam výrazu “Buy the dip” a následně ukáže konkrétní příklady jeho použití v anglických větách. Díky tomu získáte nejen teoretické znalosti, ale také praktický vhled do toho, jak výraz používat v praxi.

Tato lekce je skvělým způsobem, jak posunout své znalosti a porozumění anglickému jazyku v oblasti investic. Pokud se chystáte investovat své peníze, je důležité se seznámit s anglickými pojmy, které jsou v této oblasti běžně používány. Kurz “Investiční angličtina” vám poskytne tyto znalosti a pomůže vám se lépe orientovat ve světě investování.

Vstoupit do kurzu

Reklama