Bonusový díl – jak vytvořit tělo

Samuel KingDavis
06.02.2024 00:13

Vstoupit do kurzu

V bonusovém dílu kurzu „Modelování karikatur“ se dozvíte, jak postupovat, když budete chtít k vymodelované hlavě dodělat tělo. Tato lekce je součástí online video kurzu, který vás naučí vymodelovat jakoukoli postavu ze skutečného života nebo své fantazie. Lekce je vedená lektorem Samuelem KingDavisem, americkým karikaturistou a sochařem.

V této lekci se dozvíte, jak vytvořit základní tvary těla a jak je upravit tak, aby dobře držely tvar. Lektor vám ukáže, jak modelovat nos, oči a rty na tváři a jak využít představivost v mysli při práci. Tato lekce vám poskytne další užitečné techniky a tipy, které vám pomohou vytvořit dokonalou karikaturu.

Kurz „Modelování karikatur“ je ideální pro začátečníky i pokročilé umělce, kteří se chtějí naučit modelovat postavy. Kromě toho vám lektor poskytne také rady a know-how, které vám pomohou ve vaší tvorbě. Kurz je v angličtině, ale v přepisu se objevuje také český překlad, který vám usnadní porozumění.

Tento kurz je skvělou příležitostí pro všechny, kteří se chtějí naučit modelovat karikatury a vyjádřit svou kreativitu. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti ani drahé nástroje, stačí vám jen vaše vlastní prsty a běžné materiály, které najdete doma. Připojte se k nám a objevte svůj nový talent v modelování karikatur!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu