Bonus – relaxační nahrávka k porodu

Majka Staňková
05.02.2024 23:51

Vstoupit do kurzu

ého z porodu očekávat a jak se na něj připravit, může porod proběhnout snáze a se větší radostí. Majka Staňková v kurzu předává své bohaté zkušenosti a znalosti, aby se ženy cítily sebejistě a bez obav před porodem a mateřstvím.

Pokud se chystáte na porod a chcete se připravit s pomocí relaxační nahrávky, pak je tato lekce pro vás. Poslechněte si hlas Majky Staňkové a nechte se unášet hudbou a slovy, které vás vezmou na cestu hlubokého uvolnění. Budete se cítit klidně a bezpečně a získáte dovednosti, které vám mohou být velmi užitečné při porodu.

Vyberte si klidné místo, kde se budete cítit pohodlně a pohodlně se posaďte nebo si lehněte. Nasaďte si sluchátka a připravte se na relaxaci. Užijte si tuto relaxační nahrávku a získejte vnitřní klid a rovnováhu, které vám mohou pomoci při porodu.

Tato lekce je součástí kurzu „Porod bez obav“, který vás připraví na porod a mateřství. V kurzu se dozvíte mnoho užitečných informací a tipů, jak se na porod připravit a jak se s ním vypořádat. Lektor Majka Staňková vám poskytne veškeré potřebné znalosti a podporu, aby se porod stal krásným zážitkem plným radosti a lásky.

Připravte se na porod s kursem „Porod bez obav“ a vyzkoušejte relaxační nahrávku, která vám pomůže získat hluboké uvolnění. Nechejte se unášet hlasem Majky Staňkové a hudbou a připravte se na jedinečný zážitek porodu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu