Bonus – joģa pro těhotné

Majka Staňková
05.02.2024 23:51

Vstoupit do kurzu

Těhotenská jóga je skvělý způsob, jak uvolnit tělo během těhotenství a získat pružnější a silnější tělo. Tato video lekce je součástí kurzu „Porod bez obav“ vedeného lektorkou Majkou Staňkovou. Tento kurz je určený pro ženy, které se chtějí připravit na porod a mateřství bez obav a s radostí.

V kurzu „Porod bez obav“ se dozvíte mnoho užitečných informací a tipů, jak se připravit na porod a mateřství. Kurz obsahuje lekce o tom, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak vybrat porodnici a pediatra, jak se připravit na porod, jak připravit porodní plán a mnohem více.

Video lekce „Bonus – jóga pro těhotné“ je zaměřena na těhotenskou jógu. Během této lekce se dozvíte, jak správně cvičit jógu během těhotenství a jaké jsou její přínosy pro tělo a mysl. Těhotenská jóga pomáhá uvolnit napětí v těle, zlepšuje pružnost a sílu svalů a připravuje tělo na porod. Je také skvělým tréninkem správného a uvolněného porodního dýchání.

Tato video lekce je vhodná jak pro začátečnice, tak i pro pokročilé cvičící. Majka Staňková, zkušená lektorka, vás provede jednotlivými cviky a zaměří se na správnou techniku a důležité body při cvičení jógy během těhotenství.

Připojte se k lekci „Bonus – jóga pro těhotné“ a začněte aktivně a bez obav těhotenství!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu