Bonus II – Jeden den Ivana Denisoviče

David Gruber
06.02.2024 00:25
Bonus II – Jeden den Ivana Denisoviče
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V bonusové lekci s názvem “Jeden den Ivana Denisoviče” se podíváme na neuvěřitelnou emoční sílu jedné osobnosti a jak může být příkladem pro každého z nás. Inspirací pro tuto lekci je světoznámý román od A. Solženicyna s tímto názvem.

Lekce je součástí kurzu “Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě”, který vede lektor David Gruber. Tento kurz vám pomůže naučit se, jak zvládat strach, smutek a vztek a jak si budovat vlastní duševní pohodu. V životě se můžeme setkat s mnoha stresovými situacemi, jako je strach z nemoci, ztráta zaměstnání, nedostatek financí nebo ztráta blízkých osob. Kurz vám poskytne návody, jak pracovat s těmito negativními emocemi a jak si nastavit vnitřní pohodu, díky které všechny tyto situace zvládnete s lehkostí.

V rámci kurzu se naučíte, co jsou emoce, jaké jsou třídy emocí a jak zvládat strach, smutek a vztek, jak u sebe, tak i u ostatních lidí. Také se dozvíte, jak pěstovat vnitřní pohodu a jak si nastavit pozitivní mindset. David Gruber vám všechny tyto techniky a principy vysvětlí a ukáže na konkrétních příkladech, které vás určitě překvapí a pobaví. V bonusové lekci “Jeden den Ivana Denisoviče” se David Gruber podělí i o své vlastní zkušenosti s těžkou nemocí a jak se s ní dokázal vypořádat.

Celý kurz vám pomůže změnit váš přístup ke stresovým situacím a naučí vás, jak se vyrovnat s nepříjemnými životními situacemi s lehkostí a pohodou.

Získejte kontrolu nad svými emocemi a naučte se zvládat těžké situace s lektorem Davidem Gruberem v kurzu “Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě”.

Vstoupit do kurzu

Reklama