Bonus I – Aby se rakovina lekla a utekla

David Gruber
06.02.2024 00:25
Bonus I – Aby se rakovina lekla a utekla
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Bonusová lekce s názvem “Aby se rakovina lekla a utekla” je neodmyslitelnou součástí video kurzu “Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě” vedeného Davidem Gruberem. Ve své inspirativní lekci David Gruber sdílí své osobní zkušenosti s onemocněním a líčí, jak se sám vyrovnával s nejnáročnějšími negativními emocemi, které tato situace s sebou nesla. Zároveň představuje zdroje pohody, které ho v průběhu léčby podporovaly.

Samotný kurz “Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě” Davida Grubera je zaměřen na naučení se efektivně zvládat různé nepříjemné životní situace a udržovat duševní pohodu. V průběhu kurzu se účastníci naučí pracovat se strachem, smutkem a vztekem, které jsou často spojeny s těžkými životními situacemi. David Gruber vede studenty k pochopení emocí a jejich tříd, a zároveň jim ukazuje, jak se s nimi vyrovnávat. Kromě toho si účastníci osvojí systém pěstování pohody a jak ji udržovat i ve stresových situacích.

Kurz “Jak zvládnout těžké životní situace v pohodě” je ideální pro všechny, kteří se chtějí naučit lépe zvládat nepříjemné životní situace a udržovat si duševní pohodu. David Gruber využívá překvapivých i pobavných příkladů ke vysvětlení konceptů a jeho videa jsou zábavná a inspirující. Bonusová lekce “Aby se rakovina lekla a utekla” přináší cenného přínosu pro všechny účastníky, poskytující jim inspiraci a motivaci k překonání obtížných situací v životě.

Vstoupit do kurzu

Reklama