Reklama

Bonus – cvičení pro těhotné

Majka Staňková
05.02.2024 23:51
Bonus – cvičení pro těhotné
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Bonusová lekce s názvem “Cvičení pro těhotné” je neodmyslitelnou součástí kurzu “Porod bez obav”. Tato lekce se zaměřuje na cvičení, které je vhodné v těhotenství a pomáhá posílit břišní a zádové svaly, stejně jako svaly pánevního dna, které jsou vystaveny zvýšené zátěži v důsledku narůstající váhy bříška.

Kurz “Porod bez obav” je široce zaměřený kurz, který se zaměřuje na přípravu na porod a mateřství. S lektorkou Majkou Staňkovou se dozvíte nejen jak se připravit na porod a do porodnice, ale také jak si vybrat správnou porodnici a pediatra, jak zvládnout samotný porod a jak připravit porodní plán. Kurz se zabývá také tématy jako cvičení pro těhotné, těhotenská jóga a zapojení tatínka do role otce.

Cílem kurzu je, aby ženy překonaly strach a obavy spojené s porodem a vstoupily do mateřství s radostí a optimismem. Předporodní kurz je skvělou přípravou na toto důležité období v životě ženy, který vám poskytne veškeré potřebné informace a rady. Budete se dozvídat tipy, jak zvládat těhotenství, jak se připravit na porod, jak vybírat porodnici a pediatra a jak se starat o novorozence.

Lektor Majka Staňková se věnuje těhotným ženám již několik let a dopomáhá jim překonat obavy a strach z porodu. Jejím cílem je, aby ženy měly informace, které jim pomohou porod prožít jako úžasnou zkušenost a krásný zážitek. V kurzu “Porod bez obav” se dozvíte, jak na to!

Vstoupit do kurzu

Reklama